Turbosprężarki i systemy filtracyjne

Czysty silnik i najwyższa wydajność

Oferujemy produkty filtracyjne i wydechowe firmy Cummins utrzymujące maksymalną wydajność silników komercyjnych z filtrami, płynami chłodzącymi i dodatkami do paliw, dzięki którym zwiększy się czas pracy, obniżą koszty i zminimalizuje się wpływ na środowisko. Systemy powietrzne, chłodzące, paliwowe, hydrauliczne, smarne i przekładniowe, a także inne produkty filtracyjne, są stale rozwijane, udoskonalane i ulepszane przez zespoły badawcze i inżynierskie firmy Cummins.

Turbosprężarki i obsługa powietrza

Jesteśmy przedstawicielem firmy Cummins, producenta skoncentrowanego wyłącznie na technologiach turbo z silnikami wysokoprężnymi o średniej i dużej obciążalności. Cummins od ponad 60 lat dostarcza swoim klientom niezawodne i innowacyjne rozwiązania turbosprężarek czyniąc firmę liderem technologii.

 

Komercyjne silniki diesla wymagają zaawansowanych technologii, które zapewniają wydajność i spełniają surowe wymagania dotyczące emisji. Technologie stałego, wastegate, zmiennego, dwustopniowego, turbo-mieszania i ekspandera ciepła odpadowego zostały opracowane specjalnie w celu zapewnienia wyższej wydajności i niższych kosztów.

 

Dzisiaj inżynierowie Cummins Turbo Technologies aktywnie opracowują najnowocześniejsze rozwiązania dla następnej generacji, w tym wspomagane turbodoładowanie, nowe systemy łożysk i zwiększoną wydajność stopnia sprężarki.

Kontakt

Piotr Badziąg

Kierownik

Mobile:   +48 539 730 187

E-mail:    piotr.badziag@botatechnik.pl

 

Przemysław Pietras
Specjalista ds. logistyki

Mobile:    +48 539 537 633

E-mail:    przemyslaw.pietras@botatechnik.pl