praca2

Starszy Konstruktor- napędy okrętowe, maszyny wirujące

Oferujemy:
  • pracę przy ciekawych projektach prowadzonych przy współpracy z międzynarodowymi firmami z branży napędów morskich
  • rozwijającą i pełną wyzwań pracę w przyjaznym zespole
  • możliwość rozwoju zawodowego i kontakt z najnowszymi osiągnięciami techniki morskiej w dziedzinie napędów
  • atrakcyjne zarobki adekwatne do doświadczenia i zaangażowania w prowadzone projekty
  • pakiet ubezpieczenia
  • prywatna służba zdrowia

Wymagania:
  • doświadczenie w realizacji projektów produkcyjnych związanych z maszynami wirującymi (min. 5 lat)
  • doświadczenie w projektach badawczo- rozwojowych lub rozwoju produktu (mile widziane)
  • umiejętność projektowania przy użyciu programów 2D oraz 3D (preferowany SolidWorks, AutoCad lub pokrewne)
  • doświadczenie w wykonywaniu obliczeń inżynierskich w reżimie norm oraz wytycznych, mile widziana udokumentowana realizacja projektów pod certyfikacją uznanych towarzystw klasyfikacyjnych takich jak: DNV-GL, ABS, LR
  • doświadczenie w obszarze technologii wytwórczej (mile widziane)
  • wykształcenie wyższe techniczne, preferowane kierunki: Oceanotechnika i Okrętownictwo, Mechanika i Budowa Maszyn bądź pokrewne
  • znajomość języka angielskiego na poziomie samodzielności w mowie i piśmie ze szczególnym naciskiem na angielski techniczny

Główne zadania:
  • realizowanie oraz koordynowanie projektów z obszaru napędów okrętowych
  • nadzór techniczny nad procesem projektowania i wdrażania do produkcji
  • projektowanie przy użyciu narzędzi CAD
  • przygotowywanie obliczeń inżynierskich

Miejsce pracy:
  • nowoczesny i wygodny budynek biurowy w Gdańsku- Osowej

Zainteresowane osoby prosimy o aplikowanie drogą elektroniczną na adres:

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).”