Specjalista do spraw serwisu, logistyki i części zamiennych (Procurement/Logistic Officer)

Obowiązki:
  • Administracyjne wsparcie działu serwisowego,
  • Zamawianie niezbędnych części i komponentów,
  • Wyszukiwanie dostawców, zbieranie ofert i ich analiza,
  • Nadzór nad firmami spedycyjnymi i terminowością dostaw,
  • Współpraca z poszczególnymi działami firmy.

Wymagania:
  • wykształcenie średnie lub wyższe techniczne,
  • znajomość języka angielskiego,
  • znajomość pakietu MS Office,
  • prawo jazdy kat. B,
  • wysokie umiejętności komunikacyjne,
  • dobra organizacja, samodzielność, umiejętność pracy w zespole,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku będzie atutem.

Oferujemy:
  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia,
  • możliwość rozwoju swojego potencjału,
  • dobrą atmosferę w pracy w dynamicznie rozwijającej się firmie.

Miejsce pracy:
  • praca w biurze firmy (Gdańsk Osowa).

Zainteresowane osoby prosimy o składanie ofert (wraz z klauzulą wyrażającą zgodę na przetwarzanie danych osobowych niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji) drogą elektroniczną lub telefonicznie: